Vitajte v komplexe Farmer Area

Gastro-relaxačný komplex Farmer Area sa nachádza asi 10 minút od metropoly Šariša - mesta Prešov, pod Kapušianskym hradom, na konci malebnej obce Kapušany, smerom na Bardejov. Región Šariša je známy dobrým jedlom a pohostinnosťou.

Komplex pozostáva z reštauračného objektu s terasou s celoročnou prevádzkou o celkovej kapacite cca 180 miest na sedenie a objektu reštaurácie ,,Steak house“ s kapacitou cca 80 miest a penziónu s možnosťou ubytovanie v 6 izbách. Cez týždeň v obedňajších hodinách reštaurácia ponúka jedinečný samoobslužný spôsob konzumácie jedál „bez obmedzenia“, ktorý Vám umožní kombinovať jedlá a prílohy podľa chuti. Steak House ponúka kvalitné steaky z mäsa výhradne z vlastného chovu, ktorý sú pripravované na drevenom uhlí priamo pred zákazníkmi (tzv. Front-cooking).

Celý komplex dopĺňa aj predajňa ekologicky čistých produktov z ovčej farmy. Neoddeliteľnou súčasťou komplexu je aj wellness a multifunkčné ihrisko. V celom areáli je dostupné Free-WIFI.

Pozrite si 3D prehliadku celého areálu.

Farmer area
Farmer area
Farmer area
Farmer area
Farmer area
Farmer area
Farmer area
Farmer area

Napísali o nás

"Veľmi milý personál, veľkosť porcie, pohľad pre oči, ako aj chuť ma príjemne prekvapili a potešili." "Jedlo výborné, obsluha milá, denné menu vo forme švédskych stolov chutné a za super cenu !"

Zákaznícke recenzie na restauracie.sme.sk. Chutilo Vám? Napíšte nám hodnotenie.

BIO predajňa mäsa a výrobkov

Vznikla preto, aby sme mohli ponúkať naše vlastné výrobky priamo konečnému spotrebiteľovi. Čerstvé, chutné a priamo z výrobní. Ponúkame tu všetky nami vyrábané potraviny z ovčieho a kozieho mlieka napr: ovčí hrudkový syr, údený syr, bryndza, žinčica, kozí syr a kozie mlieko ale aj výrobky z bitúnku - jaternice, klobásky, bravčovú masť, slaninu, konzervy a iné.

Ponúkame aj čerstvé mäso (bravčové, hovädzie a jahňacie) z vlastného chovu. V obchode nájdete aj výrobky iných výrobcov - všetko v BIO kvalite.

Otváracie hodiny: Pondelok - Piatok  9:00 - 17:00

BIO - Certifikáty

Certifikáty
Certifikáty
Certifikáty
Certifikáty