V historickej budove ,,starej železničnej stanice“ pochádzajúcej z konca 19. storočia sa nachádza Steak House. V zrekonštruovanej budove sa ocitnete v prostredí z konca 19. Storočia, kde celý priestor príjemne dýcha duchom tejto doby. Názov ,,Steak house“ presne definuje formu reštaurácie s atmosférou útulného priestoru.

Reštaurácia je zameraná hlavne na steaky. Zákazník si môže posedieť v prostredí príjemnej reštaurácie s terasou, z ktorej je taktiež pekný výhľad na hradný vrch s dominantou zrúcaniny Kapušianskeho hradu. Náš hosť si môže vybrať z viacerých druhov mias, kde mu šéfkuchár pripraví požadovaný steak podľa chuti a priania. Posedenie pri dobrom steaku a víne Vám určite padne vhod po náročnom dní. Farmer Steak House má kapacitu približne 80 miest. Mäso je výhradne z vlastného chovu. Steaky sú pripravované na drevenom uhlí priamo pred zákazníkmi (tzv. Front-cooking).

Širokú ponuku steakov a grilovaných jedál si môžete pozrieť v jedálnom lístku.

Steak house
Steak house
Steak house
Steak house
Steak house
Steak house
Steak house
Steak house
Steak house
Steak house
Steak house
Steak house

Farmer area

Mäso je výhradne z vlastného chovu. Steaky sú pripravované na drevenom uhlí priamo pred zákazníkmi (tzv. Front-cooking).