V historickej budove ,,starej železničnej stanice“ pochádzajúcej z konca 19. storočia sa nachádza Steak House. V zrekonštruovanej budove sa ocitnete v prostredí z konca 19. Storočia, kde celý priestor príjemne dýcha duchom tejto doby. Názov ,,Steak house“ presne definuje formu reštaurácie s atmosférou útulného priestoru.

Reštaurácia je zameraná hlavne na steaky. Zákazník si môže posedieť v prostredí príjemnej reštaurácie s terasou, z ktorej je taktiež pekný výhľad na hradný vrch s dominantou zrúcaniny Kapušianskeho hradu. Náš hosť si môže vybrať z viacerých druhov mias, kde mu šéfkuchár pripraví požadovaný steak podľa chuti a priania. Posedenie pri dobrom steaku a víne Vám určite padne vhod po náročnom dní. Farmer Steak House má kapacitu približne 80 miest. Mäso je výhradne z vlastného chovu. Steaky sú pripravované na drevenom uhlí priamo pred zákazníkmi (tzv. Front-cooking).

Širokú ponuku steakov a grilovaných jedál si môžete pozrieť v jedálnom lístku.

Steak house
Steak house
Steak house
Steak house
Steak house
Steak house
Steak house
Steak house

Farmer area

Mäso je výhradne z vlastného chovu. Steaky sú pripravované na drevenom uhlí priamo pred zákazníkmi (tzv. Front-cooking).