Hľadáte príjemné prostredie s nádherným výhľadom pre usporiadanie rodinného alebo firemného podujatia? Radi by sme Vám ponúkli naše reštauračné služby a pomohli Vám zorganizovať akciu, ktorá nielenže splní, ale dokonca prekoná Vaše očakávania.

V rámci reštaurácie máme k dispozícii kapacitu až 150 miest, no v teplejších a slnečných mesiacoch je veľmi obľúbená aj terasa s kapacitou 30 miest, detské ihrisko s umelým trávnikom, ktoré poteší tých najmenších návštevníkov Farmer Area.

Naopak, tí starší návštevníci ocenia vlastné parkovisko, pripojenie k wifi, alebo aj skvelé čapované pivo. Náš jedálny lístok obsahuje širokú ponuku jedál výlučne z čerstvých surovín a mäsa z vlastného chovu. Šikovný šéfkuchár so svojim kolektívom pripraví lahodné menu z domáceho hovädzieho, kačacieho, bravčového a jahňacieho mäsa, ktoré je hotovým gurmánskym zážitkom. Navyše, chutné rezance, halušky, pirohy a knedle potešia všetkých milovníkov domácej slovenskej kuchyne.

Reštaurácia Farmer Area Vám zaručene poskytne to najideálnejšie zázemie pre každý typ rodinnej akcie, či už to je posedenie v kruhu blízkych alebo rodiny, oslava jubilea, väčšie spoločenské podujatie alebo svadba. Ponúkame tiež možnosť organizácie firemných akcií, od mítingov, cez večere s obchodnými partnermi, až po tímbildingy plné zábavy. Sme pripravení zorganizovať akciu, ktorá splní aj tie najväčšie požiadavky a očakávania.

Počas firemnej akcie je našim zákazníkom k dispozícii premietacie plátno, videoprojekcia, TV, internetové wifi pripojenie. Samozrejmosťou je tiež zaistenie príjemného občerstvenia, čerstvej kávy, čaju a minerálok.

Objednávky

telefonicky na čísle +421 948 864 110 alebo emailom na: info@farmerarea.sk

www.facebook.com/farmerarea/

Pre rodiny
Pre rodiny
Pre rodiny
Pre rodiny
Pre rodiny
Pre rodiny

Farmer area

Mäso je výhradne z vlastného chovu. Steaky sú pripravované na drevenom uhlí priamo pred zákazníkmi (tzv. Front-cooking).